ĻAUJIES!
IR DAUDZ IESPĒJU, KĀ VĒRTĪGI PAVADĪT BRĪVDIENAS

Pirts baudīšana

Iesiluši lāvas dēļi, Pirts Gariņa sačukstēšanās ar akmeņiem, piparmētru, upeņu, pļavas ziedu smarža, bērza, ozola, liepu lapu pieskārieni ādai, vēsa ūdens lāses uz sakarsuša ķermeņa...

Lūk, kas ATBRĪVO, DZIEDINA, LUTINA, NOMIERINA PRĀTU UN SAKĀRTO TEVI! 
Mūsu pirtiņā Tu varēsi baudīt:
  • Kāju vanniņas ar veselības augiem un zāļu tējas malkošanu
  • Ķermeņa izsildīšanu, apvējošanu, slotiņu kompreses 
  • Ķermeņa skrubēšanu ar pašgatavotu skrubi 
  • Pirtsslotu deju uz sava auguma
  • Medus, šokolādes vai māla masku ķermenim
  • Atdzesēšanos dīķī
                    Vēlams savs dvielis, vislabāk - divi, čības un halāts, lai būtu pavisam omulīgi:)

Lielais Pirts Rituāls, atkarībā no vēlmēm, diviem var aizņemt līdz sešām, pat septiņām stundām. Atbilstoši gadalaikam, tas var tikt papildināts ar dažādu augu aplikācijām, augu berzīšiem, klūgu slotiņu masāžām un staipīšanās elementiem. Pirts rituālā var tikt izmantotas 6 - 12 un vairāk dažādu augu slotiņas, vasarā “zaļās lāviņas” ar augu klājumu. Ziemā izbaudīsim skuju koku piedāvātos dziednieciskos aromātus un priežu skuju glāstu tūkstošpieskārienus. 

Mūsu vai arī Jūsu pirtiņā - esam elastīgi! 

Papildus pirts baudīšanai var kādreiz sarunāt kādu palutinošu masāžu, ārpus profesionālajiem standartiem :)), ar aromātu nemanāmu klātbūtni, piem., kāju masāža, manuālā limfodrenāžas masāža, klūdziņu "pēriens"...

Cenas: 

  • Lielais Pirts Rituāls 1 cilvēkam (~ 4h) - 75 EUR 
  • Lielais Pirts Rituāls 2 cilvēkiem (~ 7h) - 130 EUR
  • Vecāku pērte Pirtīžu ietvarā - 100 EUR
  • Izkurinātas pirts īre 4 - 5 cilvēkiem - 50 EUR/4h, katra nākamā stunda - 10 EUR

Trim kārtām jostu jozu apkārt bērna augumiņu.

Cirta čūska, dzēla bite - ne lapiņa nedrebēja.

PIRTĪŽAS - ģimenes saiknes veidošana ar bērniņu...Labo domu bruģēts Dzīves Ceļš... Vecāku lomas apzināšanās, jaunās māmiņas godināšana.

Nesteidzīgs, maigi silts ģimenes pirts rituāls, kura laikā māmiņa, arī tētis peldina bērniņu pašu gatavotā zāļu vanniņā, veltot savam mazulim pirmos laba vēlējumus. Rituāla laikā bērniņš tiek nomazgāts, viņa āda tiek izmasēta ar rudzu mīkliņu un mazgāta ar mātes pienu.  Kad mazais savu pirmo pirtiņu saņēmis, pabarots, saldi čuč, māmiņa bauda maigu, sievišķu pēcdzemdību „pērti” – tajā, pēc vieglas ieskrubēšanas, stiprinās ievu, ceriņu, kļavu, liepas, bērza, vībotnes vai ārstniecības augu slotiņas. Pirtīžu pērte nāk kā liega ķermeņa ieskaušana siltā, smaržu un lapu mākonī un vēsā ūdens kontrastā, pakāpeniski aktvizējot ķermeņa sajūtas un palīdzot māmiņai apjaust sevi atkal veselumā. Arī tētim ir ieteicams savas ģimenes Pirtīžu pērienu baudīt - nedaudz stiprāku, bet tikpat harmonisku.:)

Šis brīnišķīgais, ģimeniskais rituāls Jums aizņems vismaz 4 - 6 stundas un kādu dienu arī pirms Pirtīžām, sagatavojot visu nepieciešamo.  

   

 Šī diena kļūs par Jūsu pirmo kopīgo piedzīvojumu! 

Tā simboliski aizvērs Gaidīšanas un Radīšanas posmu, 

toties atvērs jaunu - Kopā augšanas laiku.

 
 
 

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .