ĻAUJIES!
IR DAUDZ IESPĒJU, KĀ VĒRTĪGI PAVADĪT BRĪVDIENAS

Pirts baudīšana

Iesiluši lāvas dēļi, Pirts Gariņa sačukstēšanās ar akmeņiem, piparmētru, upeņu, pļavas ziedu smarža, bērza, ozola, liepu lapu pieskārieni ādai, vēsa ūdens lāses uz sakarsuša ķermeņa...

Lūk, kas ATBRĪVO, DZIEDINA, LUTINA, NOMIERINA PRĀTU UN SAKĀRTO TEVI! 
Mūsu pirtiņā Tu varēsi baudīt:
 • Kāju vanniņas ar veselības augiem un zāļu tējas malkošanu
 • Ķermeņa izsildīšanu, apvējošanu, slotiņu kompreses 
 • Ķermeņa skrubēšanu ar pašgatavotu skrubi 
 • Pirtsslotu deju uz sava auguma
 • Tīra, palutināta auguma iemedošanu
 • Atdzesēšanos dīķī vai citu, Tev vēlamu, kontrastprocedūru
                    Vēlams savs dvielis, vislabāk - divi, čības un halāts vai kāds paladziņš, kur ietīties - tad būs pavisam omulīgi:)

Pirts Rituāls, atkarībā no vēlmēm, var aizņemt no trim līdz sešām, pat septiņām stundām. Atbilstoši gadalaikam, tas var tikt papildināts ar dažādu augu aplikācijām, augu berzīšiem, klūgu slotiņu masāžām un staipīšanās elementiem. Pirts rituālā var tikt izmantotas 6 - 12 un vairāk dažādu augu slotiņas, vasarā “zaļās lāviņas” ar augu klājumu. Ziemā izbaudīsim skuju koku piedāvātos dziednieciskos aromātus, kādu priežu skuju slotiņu tūkstošpieskārienus vai kadiķa adatiņu terapiju.

Pirts meistarklase "Kā rast savu īsto pirts sajūtu?" - labprāt došos ciemos un dalīšos savā pieredzē ar ikvienu, kurš vēlas pirts burvību iepazīt, izprast, sajust, pieradināt... Par slotiņām, par skrubīšiem, par gariņu ... un sajūtām...

Mūsu vai arī Jūsu pirtiņā - sarunāsim! 

Cenas: 

 • Pirts Rituāls 1 cilvēkam  - 100 EUR - Kas var būt labāks, kā visa pirts burvība tikai sev?!!!
 • Lielais Pirts Rituāls 2 cilvēkiem  - 170 EUR  - Pirtnieka veselības saudzēšanas nolūkā - darbojamies pa retam! 
 • Pirts meistarklase "Kā rast savu īsto pirts sajūtu?" - no 25 EUR/pers. (atkarībā no dalībnieku skaita, laika, attāluma u.c. resursiem)
 • Vecāku pērte Pirtīžu ietvarā - 150 EUR
 • Izkurinātas pirts īre 3 - 4 cilvēkiem - 50 EUR/4h, katra nākamā stunda - 10 EUR

Trim kārtām jostu jozu apkārt bērna augumiņu.

Cirta čūska, dzēla bite - ne lapiņa nedrebēja.

PIRTĪŽAS - ģimenes saiknes veidošana ar bērniņu...Labo domu bruģēts Dzīves Ceļš... Vecāku lomas apzināšanās, jaunās māmiņas godināšana.

Nesteidzīgs, maigi silts ģimenes pirts rituāls, kura laikā māmiņa, arī tētis peldina bērniņu pašu gatavotā zāļu vanniņā, veltot savam mazulim pirmos laba vēlējumus. Rituāla laikā bērniņš tiek nomazgāts, viņa āda tiek izmasēta ar rudzu mīkliņu un mazgāta ar mātes pienu.  Kad mazais savu pirmo pirtiņu saņēmis, pabarots, saldi čuč, māmiņa bauda maigu, sievišķu pēcdzemdību „pērti” – tajā, pēc vieglas ieskrubēšanas, stiprinās ievu, ceriņu, kļavu, liepas, bērza, vībotnes vai ārstniecības augu slotiņas. Pirtīžu pērte nāk kā liega ķermeņa ieskaušana siltā, smaržu un lapu mākonī un vēsā ūdens kontrastā, pakāpeniski aktvizējot ķermeņa sajūtas un palīdzot māmiņai apjaust sevi atkal veselumā. Arī tētim ir ieteicams savas ģimenes Pirtīžu pērienu baudīt - nedaudz stiprāku, bet tikpat harmonisku.:)

Šis brīnišķīgais, ģimeniskais rituāls Jums aizņems vismaz 4 - 6 stundas un kādu dienu arī pirms Pirtīžām, sagatavojot visu nepieciešamo.  

   

 Šī diena kļūs par Jūsu pirmo kopīgo piedzīvojumu! 

Tā simboliski aizvērs Gaidīšanas un Radīšanas posmu, 

toties atvērs jaunu - Kopā augšanas laiku.